2022. gada 25. janvārī

Dailes teātrī

UZSMAIDI MUMS, DIEVS!

Jevgēnija Vahtangova teātris

Griorijs Kanovičs
Izrāde divās daļās

pēc romāniem „Uzsmaidi mums, Dievs” un „Kazlēns par diviem grašiem”

Inscenējums un režija

Krievijas Valsts prēmijas laureāts, Lietuvas Nacionālās prēmijas laureāts

Rims TUMINS

Scenogrāfija Lietuvas Nacionālās prēmijas laureāts Adoms JACOVSKIS

Kostīmi Aleksandra JACOVSKĪTE

Mūzika Lietuvas Nacionālās prēmijas laureāts Fausts LATENS

Gaismas Maija ŠAVDATUAŠVILI

Grima mākslinieks - Krievijas nopelniem bagātā kultūras darbiniece Olga KAĻAVINA

Izrādes konsultants - Daumants Ļavs Todess

Režisora asistents - Vladimirs BEĻDIJANS

Skaņu režisors - Vadims BUĻIKOVS

Režisora palīgs - Nataļja KUZINA

 

Izrādi pēc Grigorija Kanoviča romāna iestudējis Rims Tumins.

Par ko tā ir? Par ebreju vecīšu garo dzīves ceļu, kas dodas no ciemata uz Viļņu, lai uzzinātu, kas noticis ar viena viņa dēlu, kas mēģinājis nogalināt ģenerālgubernatoru.

„Lai arī kur mēs brauktu, lai arī kur mēs ietu, mēs braucam un ejam pie mūsu bērniem. Bet viņi dodas un brauc no mums pretējā virzienā aizvien tālāk un tālāk... Un mēs nekad nesatiekamies ar viņiem...”

Ceļotājus sagaida daudz kas negaidīts. Garš ceļš uz Viļņu, bet vēl garākas ir atmiņas par pagātni, kas piepildītas ar zaudējumiem un aizvainojumiem, par nāvi, kas sagaida katru, par nepiepildītām cerībām, par zaudējumiem, kurus neatgūt.

Šajā stāstā ir viens sižets - ceļš pie bērniem, un viena būtība - dzīves filozofija, kurā katram ir paredzēta sava vieta. Viss ir šajās atmiņās, ne tikai prieki un cerības. Un varbūt beidzot piepildīsies brīnums un palestīnietis tiks līdz apsolītajai zemei, Efraima dēlu attaisnos, bet kokā pārvērstais Avners iemantos mūžīgu dzīvi. Un tas viss notiks?!

Tikai uzsmaidi mums, Dievs!

 

Sakarā ar valsts ārkārtējās situācijas termiņa pagarināšanu tie pasākumi, ko skar aizliegums, tiek pārcelti uz citu norises laiku un iegādātās biļetes būs derīgas.

Ja pasākums tiek pārcelts, tad uz pasākumiem iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas un pasākumu rīkotājiem nauda par biļetēm nav jāatmaksā, ja vien rīkotājs nelemj savādāk, atbilstoši pēc Patērētāju un tiesību aizsardzības centra 13.03.2020.
publicētā ziņojuma 
http://www.ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumim un Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 7. panta https://m.likumi.lv/ta/id/315278-covid-19-infekcijas-izplatibas-parvaldibas-likums

Jau iepriekš pateicamies Jums par sapratni šajā globālajā nestandarta situācijā!