2021. gada 12. jūnijā

Dzintaru koncertzālē

LEONĪDS AGUTINS UN ANŽELIKA VARUMA

Šis skaistais duets priecē savus klausītājus jau trešo gadu desmitu. Leonīds Agutins ir viens no visslavenākajiem Krievijas mūziķiem, vairākas sezonas bijis godājams TV šova “Golos” patrons, Anželika Varuma - mūza, kura sajūsminājusi un iedvesmojusi daudzus komponistus, dziedātāja ar tik īpatnēju balsi, ka to atpazīstam jau no pirmās nots.
 
Varumas un Agutina duets jau daudzus gadus nenoliedzami bijis arī mīlestības simbols. Viņa - maigs un trausls Sievišķības iemiesojums, Viņš - inteliģents un tomēr brutāls Vīrietis. Uz skatuves šie pretmeti, uz kuriem izsenis balstās visa pasaules ēka, sastopas apburošā tandēmā, kam ir pa spēkam aizvest skatītājus sapņu pasaulē - mīlestības un mūzikas valstībā.
 
Anželikas un Leonīda ģimeniskā partnerība ir paplašinājusi viņu radošā darba robežas, bet kopīgie ģimenes koncerti kļuvuši par brīnišķīgu tradīciju. Skatītāju zāles iedegas tūkstošiem ekrānu uguntiņas, kad atskan dziesmas  «Как не думать о тебе» («Kā man nedomāt par tevi») un «На сиреневой луне» («Uz ceriņkrāsas Mēness»). Leonīda Agutina un Anželikas Varumas mūzika ir tik dažāda - aizraujoša un kaislīga, nopietna un romantiska, taču vienmēr ļoti īsta… Skatītājus gaida gan diskotēku hiti modernā elektroniskajā skanējumā, gan dzīvā mūzika, ko instrumentāli atbalstīs  grupa «Esperanto» - viens no labākajiem mūzikas kolektīviem Krievijā. Anželikas Varumas baleta šovs «LebediFunk», mūsdienu skatuves dejas toņa noteicējs, sola piepildīt zāli ar kustības prieku un dzīves alkām.

  Leonīds un Anželika kopā izskatās lieliski, un viņi joprojām ir apbrīnojami harmonisks pāris kā dzīvē, tā uz skatuves!

 

Sakarā ar valsts ārkārtējās situācijas termiņa pagarināšanu tie pasākumi, ko skar aizliegums, tiek pārcelti uz citu norises laiku un iegādātās biļetes būs derīgas.

Ja pasākums tiek pārcelts, tad uz pasākumiem iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas un pasākumu rīkotājiem nauda par biļetēm nav jāatmaksā, ja vien rīkotājs nelemj savādāk, atbilstoši pēc Patērētāju un tiesību aizsardzības centra 13.03.2020.
publicētā ziņojuma http://www.ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem

Jau iepriekš pateicamies Jums par sapratni šajā globālajā nestandarta situācijā!