8.jūlijā Dzintaru koncertzāle

Garika Sukačova koncerts

Krievu roka leģenda, viens no spilgtākajiem savas paaudzes mūziķiem, Gariks Sukačovs dodas vērienīgā koncerttūrē «59:59». Tāds nosaukums, saka pats mūziķis, nozīmē ne tikai teicamu basketbola spēles rezultātu. 1959. gadā dzimušajam Garikam Sukačovam tagad jau ir 59 – un tuvošanos jubilejai mākslinieks ir gatavs svinēt ar vērienu. Viņš jau kļuvis par biogrāfijas «Путь Горыныча» («Pūķa Kalnudēla ceļš») un unikālas antoloģijas  «Дело 8816/АШ-5» («Lieta 8816/АШ-5») varoni (otrā veltīta grupai «Brigada S» un ietver audio- un videoierakstus plus lielu fotogrāfiju arhīvu). Ierobežotā tirāžā laidis klajā tautas iemīļoto firmas naģeņu līniju. Ar viesizrādēm apbraukājis Krieviju un Vāciju. Ja viss notiks kā plānots, līdz Latvijas viesizrādēm paspēs arī svaigu ierakstu albumu izdošanai sagatavot …

Un tas viss nevar nepriecēt, jo Sukačovs jau sen ir vairāk nekā rokeris un nemaz tik bieži neuzstājas koncertos. Toties Maskavas teātra «Sovremeņņik» repertuārā ir izrāde «Anarhija», kurā spēlē Dmitrijs Pevcovs un Mihails Jefremovs, bet pats Gariks ir tikai tās režisors un nav ņēmies pat mūziku rakstīt; sadarbojoties ar Krievijas Ģeogrāfisko biedrību, viņš nesen uzņēmis dokumentālo filmu «Tas, kas ir manī» – iepriekš uz motocikla riteņiem izmalis visu Altaju; bet vēl viņa filmogrāfijā ir piecas spēlfilmas un vairāk nekā 20 aktierdarbi. Par ko vispār nav jābrīnās – Sukačovam taču ir režisora izglītība. Tieši studēdams Ļipeckas apgabala kultūras skolā, viņš savulaik kopā ar Sergeju Galaņinu nodibināja «Brigada S», kuras dziesmas dzirdamas joprojām…

Gandrīz tautasdziesmas «Напои меня водой…» («Padzirdi mani ar tavas mīlestības ūdeni»), «За окошком месяц май» («Aiz loga maijs»), «Моя бабушка курит трубку» («Mana vecāmāte pīpē pīpi»), «Я милого узнаю по походке» («Mīļoto es pazīšu pēc gaitas»), «Дорожная» («Ceļa dziesma»)…. Un vēl desmitiem dziesmu – huligānisku, naivu, skumju un smīdinošu, klausītājiem sen zināmu un jaunu. Katra no tām ir vesels stāsts. Ne tikai dziedātāja – arī jūsējais. Sajūtiet to, atminieties, izdzīvojiet no jauna! Un labāk to dariet ne jau mājās, ar austiņām, bet koncertā, dziedot līdzi un dejojot trakojošajā fanu zonā vai sēžot krēslā saliedētajās skatītāju rindās. Lai melodijas un pantus papildina efektīga scenogrāfija, fantastiskas gaismas, neaprakstāma dzīvās skaņas jauda un trakoti spēcīgā enerģētika, ko izstaro viens no visharizmātiskākajiem krievu mūziķiem!

Tehnisko iemeslu dēļ Garika Sukačova koncerts Liepajas Olimpiskajā centrā 10.jūlijā ir atcelts. Par biļetēm, kas iegādātas interneta veikalā bilesuparadize.lv, nauda jau ir atgriezta uz pircēju bankas kontiem.
Biļetes, kas iegādātas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās, nododamas jebkurā Biļešu Paradīze tirdzniecības vietā, līdz 31.12.
Atvainojamies par sagādatajām neērtībām un aicinām apmeklēt Garika Sukačova koncertu Dzintaru koncertzālē 8.jūlijā.