2015. gada 7.decembrī

Dailes teātrī

Igora Moisejeva Krievijas Valsts
akadēmiskais tautas deju ansamblis piedāvās

Lielo Ziemassvētku koncertu!

Pirmās daļas programmā izskanēs ziemas fantāzija „Sniegputenis”, Moldāvu joku deja „Tabakerjaska", fragments no flotes svītas „Diena uz kuģa”, sena pilsētas kadriļa un horeogrāfiskā aina „Slidotavā”. Otrajā daļā Rīgas skatītājiem tiks piedāvāts viencēliena balets „Nakts Kailajā kalnā" pēc N. Gogoļa darba motīviem un M. Musorgska mūzikas.

Otrajā daļā Rīgas skatītājiem tiks piedāvāts viencēliena balets „Nakts Kailajā kalnā" pēc N. Gogoļa darba motīviem un M. Musorgska mūzikas.

Igora Moisejeva Krievijas Valsts akadēmiskais tautas dejas ansamblis ir pasaulē pirmais profesionālais horeogrāfiskais kolektīvs, kā uzdevums ir pasaules tautu folkloras deju mākslinieciska interpretācija un reklamēšana. Ansamblis izveidots 1937. gada 10. februārī un kopš tā laika tā koncertdarbība nav aprimusi. Igora Moisejeva unikālais talants un viņa dejotāju nepārspējamais meistarības līmenis jau daudzus gadus ir Krievijas „vizītkarte” visā pasaulē. Ansamblis ir pirmais un vienīgais deju kolektīvs, kas uzstājies uz slavenākajām operas skatuvēm, kā Milānas „La Scala”, Parīzes Nacionālā opera, Ņujorkas Metropolitēna opera un citas.

Rīdzinekus sagaida ne tikai krāsains teatrāls šovs, bet arī unikāla iespēja redzēt dejotāju meistarību, kāda nav atrodama nekur citur pasaulē!