Kompānija „ART Forte” piedāvā unikālo projektu:

Pirmo reizi Latvijā 2010. gada 8. decembrī
Latvijas Nacionālās operas skatuvē
Sniegs koncertu operas zvaigzne
Anna Ņetrebko!

Krievijas tautas māksliniece, divu desmitu pasaules prestižāko prēmiju laureāts, Krievijas Federācijas valsts prēmijas, kā arī daudzu citu apbalvojumu un titulu īpašniece, Anna Ņetrebko uz šodienu ir vadošā soprāna pasaules operas mākslā.
Dziedātājai ir unikālā spēka un tembra balss, mūzikas gaume un stils, kas ļāva dziedātājai iegūt prestižāko mūzikas pasaules titulu „Gada mūziķis - 2008” no cienījamā amerikāņu žurnāla „Muzikālā Amerika”. Šis apbalvojums ir uz tik pat augstā līmeņa, kā, teiksim, Nobeļa prēmija. Ikgadēji, jau kopš 1960. gada, žurnāls nosauc svarīgāko personu mūzikas pasaulē. Pa šo laiku šāds gods tika piešķirts tikai pieciem operas dziedātājiem. Anna Ņetrebko kļuva par sesto izteiksmīgāko operas artistu rindā.

„Krievijas soprāna Anna Ņetrebko ir īsta 21. gadsimta superzvaigzne”, - tā ir teikts populārā Ņujorkas preses relīzē.

2007. gadā žurnāls „Times” iekļuva Annu Ņetrebko „100 ietekmīgāko personu pasaulē” sarakstā. Tā bija pirmā reize, kad operas dziedātāja nokļuva „Times” sarakstā, kurā ir iekļūti „vīrieši un sievietes, kuru vara, talants un morālais piemērs maina visu pasauli.”

Šodien šī unikālā dziedātāja uzstājas uz prestižākajām pasaules skatuvēm ar diriģentiem un orķestriem, kuri neprasa atsevišķas uzskaites, tāpēc ka visi viņi pēc sava izpildījuma ir sastāvdaļa Pasaules Mākslas kopumā.

Anna Ņetrebko vienīgo koncertu Baltijas valstīs sniegs Latvijas Nacionālajā operā kopā ar savu dzīvesbiedru, Urugvajas baritonu Ervinu Šrotu, orķestri un kori diriģenta Klaudio Vandeli vadībā.

Koncerts notiks 2010. gada 08. decembrī plkst. 20.00.

Kompānija "ART Forte" piedāvā
veikt biļešu VIP rezervāciju.

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pastu
natella@artforte.lv līdz 29.oktobrim.