Programma

Pirmā daļa

 

1. Pas de Quatre

 Mūzika С. Punji, horeogrāfija Ž. Pero, A. Doļins

Izpilda:

O. PavlovaHouston Ballet (ASV) primabalerīna
A. Lomačenkova – Mihaila teātra (Sanktpēterburga) pirmā soliste
D. Jeļmakova – Mihaila teātra (Sanktpēterburga) soliste
E. Leimane-Martinova – Latvijas Nacionālā baleta vadošā soliste

 

2. Pas de deux no baleta „Esmeralda”

Мūzika С. Punji, horeogrāfija Ž. Pero

Izpilda:

U. Lopatkina – Krievijas Tautas māksliniece, Valsts prēmijas laureāte, Marijas teātra primabalerīna (Sanktpēterburga)
R. Martinovs – Latvijas Nacionālā baleta premjers

 

Otrā daļa

 

1. Fragments no baleta „Ugunsputns”

Mūzika I. Stravinskis, horeogrāfija M. Fokins

Izpilda:

U. Lopatkina – Krievijas Tautas māksliniece, Valsts prēmijas laureāte, Marijas teātra primabalerīna (Sanktpēterburga)
R. Martinovs – Latvijas Nacionālā baleta premjers

 

2. Pas de deux no baleta „Leļļu feja”

 Mūzika R. Drigo, L. Ļadovs, horeogrāfija brāļi S. un N. Legati

Izpilda:

A. Lomačenkova – Mihaila teātra (Sanktpēterburga) pirmā soliste
A. Korsakovs – Krievijas Nopelniem bagātais mākslinieks, Marijas teātra pirmais solists (Sanktpēterburga)
A. Plooms Mihaila teātra (Sanktpēterburga) pirmais solists 

                        

3.   Pas de deux no baleta „Silfīda”

Mūzika H. Levensholds, horeogrāfija A. Burnonvils

Izpilda:

O. PavlovaHouston Ballet (ASV) primabalerīna
A. Korsakovs – Krievijas Nopelniem bagātais mākslinieks, Marijas teātra pirmais solists (Sanktpēterburga)                          

 

4.   Pas de deux no baleta „Bajadēra”

 Mūzika L. Minkuss, horeogrāfija M. Petipā, V. Čabukiani

Izpilda:

D. Jeļmakova – Mihaila teātra (Sanktpēterburga) soliste
A. Plooms Mihaila teātra (Sanktpēterburga) pirmais solists

 

5.   „Mirstošais gulbis”

Mūzika K. Sen-Sanss, horeogrāfija M. Fokins

Izpilda:

U. Lopatkina – Krievijas Tautas māksliniece, Valsts prēmijas laureāte, Marijas teātra primabalerīna (Sanktpēterburga)

 

Trešā daļa

 

1.  Grand pas classique „Pahita”

Mūzika L. Minkuss, horeogrāfija M. Petipā

Solisti:

U. Lopatkina – Krievijas Tautas māksliniece, Valsts prēmijas laureāte, Marijas teātra primabalerīna (Sanktpēterburga)
R. Martinovs – Latvijas Nacionālā baleta premjers                          

Variācijas izpilda:

O. PavlovaHouston Ballet (ASV) primabalerīna
A. Lomačenkova – Mihaila teātra (Sanktpēterburga) pirmā soliste
D. Jeļmakova – Mihaila teātra (Sanktpēterburga) soliste
E. Leimane-Martinova – Latvijas Nacionālā baleta vadošā soliste
A. Plooms Mihaila teātra (Sanktpēterburga) pirmais solists

Teātra Festivāls

Foto no galerijas

Ivan_Varshavsky-7744