Biogrāfija

HOSE KARRERAS

Dzimis 5. decembrī 1946.gada Spānijā, Katalonijas provincē.
Hose Karreras - pasaulē slavens tenors ar apburošu balsi, viņa vārds neprasa nekādus paskaidrojumus.

Mecenāts, dažādu universitāšu un akadēmiju goda doktors, ekspansīvs futbola fans... Hose Karrerasa koncerts - tie vienmēr ir svētki īstiem mūzikas un mākslas cienītājiem.

Neskaitāmas operas, muzikālas izrādes un mūzikli, sākot ar „Bohēmu” un „Tosku”, līdz pat „Vestsaidas stāstam”, ar Karrerasa piedalīšanos gūst milzīgus panākumus, lielu skatītāju atbalstu, kā arī kritiķu sajūsmas pilnās atsauksmes.

Labākie diriģenti un inscenētāji uzskata iespēju strādāt ar Karrerasu par lielu pagodinājumu. Sekmīgā sadarbošanās un draudzība savulaik sasaistījusi dziedātāju ar Herbertu fon Karajanu, Rikkardo Muti, Franko Dzefirelli un daudziem citiem izciliem mūsdienu mūziķiem.

Pašas spilgtākās dziedātāja radošās dzīves lappuses ir saistītas ar pasaules trīs varenāko tenoru -Hose Karreras, Lučano Pavaroti un Plasido Domingo kopējiem projektiem. Šos radošās draudzības mirkļus Hose Karreras ir atcerējies visu savu dzīvi un savā programmā «Mediterranean Passion» ir iekļāvis vairākus darbus no neaizmirstamajiem koncertiem.

JAUNAIS ITĀĻU KVARTETS

Alessandro Simončini, Luidži Maca, Demetrio Komuci, Luka Simončini. Šodien tiek uzskatīts, ka viņi ir viens no labākajiem pasaules stīgu kvartetiem - lielo Itāļu Kvarteta tradīciju mantinieki.

2000. gadā kvartets nosvinēja 15 gadu jubileju ar lielu turneju pa Eiropu: mūziķi uzstājās Strasbūrā, Hamburgā, Berlīnē, Austrijā, Francijā u.t.t. Ar Hose Karrerasu viņi pirmo reizi uzstājās 2001. gadā, kopš tā laika viņi kopā uzstājas bieži.

Jaunais Itāļu Kvartets izpilda mūziku visdažādākajos žanros - no klasikas līdz džezam. Kvartets bieži uzstājas Spānijā, Vācijā, Francijā, Anglijā, Šveicē, Japānā, un ir ļoti atzīts visās šajās valstīs.

LORENCO BAVAHS

18 gadu vecumā pabeidza Rossini de Resarto konservatoriju klavieru specialitātē un tika atzīmēts kā mūziķis ar sevišķu talantu.

No 1989. gada janvāra viņš uzstājas ar Hose Karrerasu prestižākajos Eiropas, Āzijas un ASV festivālos. Pašlaik viņš pasniedz atskaņotājmākslas pilnveidošanas kursos Itālijā un Japānā, ir Katenari akadēmijas loceklis, pasniedz klavierspēli Rossini de Pesaro konservatorijā, kā arī ir dažu mūzikas asociāciju un operfestivālu mākslinieciskais vadītājs.

Teātra Festivāls

Foto no galerijas

Varshavskiy-5789